Medalowe AMP w Snowboardzie!

Zapraszamy Was do przeczytania relacji z AMP w Snowboardzie, gdzie nasze zawodniczki zdobyły aż 4 medale! 🙂

Cztery Medale Akademickich Mistrzostw Polski dla Uniwersytetu Pedagogicznego!

W dniach 18-21.02.2021 w Wiśle odbyły się Akademickie Mistrzostwa Polski w Snowboardzie, które były bardzo udane dla snowboardzistek sekcji KU AZS UP. Zawodniczki trenera Pawła Leji wywalczyły łącznie cztery medale!

W pierwszym dniu indywidualne Wicemistrzostwo Polski w typach uczelni zdobyła Paulina Kasprzyk (Slalom gigant). Dzień drugi to kolejne medale – w konkurencji Banked Slalom dwie nasze zawodniczki znalazły się na podium w typach uczelni: mistrzostwo Polski indywidualnie zdobyła Paulina Kasprzyk, a wicemistrzostwo Polski indywidualnie Dominika Jurecka.

Wszystkie nasze cztery zawodniczki walczyły bardzo mocno, dzięki czemu osiągnęły ogromny sukces, zdobywając Drużynowe Wicemistrzostwo Polski w typach uczelni!

Skład drużyny:

Paulina Kasprzyk

Dominika Jurecka

Natalia Kubler

Małgorzata Bucka

Gratulujemy zawodniczkom jak i trenerowi świetnego przygotowania oraz występu! Poniżej możecie zobaczyć zdjęcia z tego wydarzenia 🙂 Filmiki i więcej zdjęć znajdziecie w wyróżnionych relacjach na naszym Instagramie: -KLIK- 🙂