Archiwum 2013

Zapraszamy wszystkich studentów, doktorantów oraz pracowników Uniwersytetu Pedagogicznego do wzięcia udziału w konkursie na projekt maskotki naszego KU AZS UP!!!       Regulamin konkursu   Oświadczenie o zapoznaniu się i akceptacji treści regulaminu konkursu (format .docx) Oświadczenie o zapoznaniu się i akceptacji treści regulaminu konkursu (format .pdf)   Oświadczenie dotyczące przeniesienia autorskich praw majątkowych (format .docx) Oświadczenie dotyczące przeniesienia autorskich praw majątkowych (format .pdf)   Oświadczenie o wyrażaniu zgody na przetwarzanie danych osobowych (format .docx) Oświadczenie o wyrażaniu zgody na przetwarzanie danych osobowych (format .pdf)   Formularz zgłoszeniowy (format .docx) Formularz zgłoszeniowy (format .pdf)

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku życzymy wszystkim naszym członkom:

Zapraszamy na   Mikołajkowy   Turniej Badmintona!!

Pierwsze zwycięstwo naszych siatkarzy!!!! Wczoraj nasza drużyna pokonała zespół Uniwersytetu Rolniczego 2:1 (25:19 20:25 15:12)Gratulujemy!!